Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce plików cookies.OK

Aktualności

2017

news

12 Lipiec

Nowa strona internetowa www.karlik.pl

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową, bardziej funkcjonalną stronę internetową, dostosowaną do wygodnego użytkowania na tabletach i telefonach. Nowa strona to nie tylko zmieniona szata graficzna, ale przede wszystkim ulepszona struktura, która zapewnia szybszy dostęp do informacji o naszych produktach. Zmiana designu to również doskonała okazja do lepszego zaprezentowania nie tylko produktów, ale także naszej firmy. Wierzymy, że wraz z nowym wyglądem strona przyniesie nową jakość poprzez lepszy dostęp do informacji o naszej ofercie, a także kompetencjach. Nowością jest konfigurator, który pozwala wybrać najciekawsze połączenie kolorystyczne osprzętu, pasujące do koloru ścian. Mamy nadzieję, że nowa strona spotka się z Państwa pozytywnym odbiorem i spełni Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do zapoznania się z nową stroną internetową oraz konfiguratorem produktów!

news

05 Czerwiec

Nowość DECOart - ramki uniwersalne z efektem szkła, transparentne

Informujemy, iż z dniem 5 czerwca 2017 roku seria podtynkowa DECO została uzupełniona o ramki uniwersalne z efektem szkła, transparentne z możliwością indywidualnego dostosowania wyglądu ramki do wystroju wnętrza. W tym celu należy włożyć pomiędzy transparentną część ramki i spód odpowiednio docięty dodatkowy element w postaci np. pokolorowanej kartki papieru (zalecana grubość 80 g/m2) lub innego materiału o grubości do 0,1 mm. Ramki dostępne są ze spodem w kolorze białym i czarnym, w wersji pojedynczej do pięciokrotnej. Przykładowe tekstury do samodzielnego wycięcia i montażu, dostępne są do pobrania w dziale: DO POBRANIA.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale: OFERTA/DECO.

news

20 Maj

Nowy katalog DL

Zachęcamy do zapoznania się z nowym katalogiem, prezentującym wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie. Elektroniczna wersja katalogu dostępna jest w dziale: DO POBRANIA.

news

21 Kwiecień

Nowość DECO - Ładowarka USB pojedyncza

Informujemy, iż z dniem 21 kwietnia 2017 roku seria podtynkowa DECO została uzupełniona o nowy produkt - ładowarkę USB pojedynczą, 5V, 1A (symbol DCUSB-1). Produkt występuje w pełnej kolorystyce serii DECO.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale: OFERTA/DECO/GNIAZDA MULTIMEDIALNE.

news

08 Kwiecień

Nowy katalog serii DECO

Zachęcamy do zapoznania się z nowym katalogiem serii DECO, prezentującym wszystkie produkty dostępne w ramach serii. Elektroniczna wersja katalogu dostępna jest w dziale: DO POBRANIA. 

news

27 Marzec

Zmiana cen

Informujemy, iż z dniem 22 kwietnia 2017 roku wprowadzamy zmianę cen na produkty z naszego asortymentu.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym cennikiem produktów, dostępnym w dziale: DO POBRANIA.

news

08 Marzec

Nowe produkty serii DECO - puszka natynkowa, składana

Informujemy, iż z dniem 8 marca 2017 roku seria podtynkowa DECO została uzupełniona o poniższe produkty:
> puszka natynkowa pojedyncza, składana, symbol DPU-1,
> moduł rozszerzający puszkę natynkową pojedynczą, składaną, do ramek wielokrotnych, symbol DPU-2.

Wymiary puszki natynkowej pojedynczej, składanej DECO, również w wersji wielokrotnej (powstałej za pomocą modułu rozszerzającego), są zgodne z wymiarami ramek uniwersalnych DECO. Powyższe produkty dostępne są w pełnej kolorystyce serii DECO.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale: OFERTA/DECO/PUSZKI MONTAŻOWE.

news

11 Styczeń

Nowość FLEXI - Elektroniczny regulator oświetlenia przyciskowo-obrotowy do lamp LED

Informujemy, iż z dniem 11 stycznia 2017 roku seria podtynkowa FLEXI została uzupełniona o nowy produkt – elektroniczny regulator oświetlenia przyciskowo-obrotowy do lamp LED, symbol FRO-2. Produkt występuje w pełnej kolorystyce FLEXI.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale: OFERTA/FLEXI/REGULATORY OŚWIETLENIA.

blog

10 Styczeń

Kolor zielony barwą roku 2017

Światowej sławy Instytut Pantone raz do roku wybiera kolor, który przez następne 365 dni może poszczycić się mianem „barwy roku”. Wyróżniony odcień dominuje zazwyczaj w stylizacjach, makijażach czy wystroju wnętrz. Barwą roku 2017 został ogłoszony kolor „Greenery” -czyli jasny zielony. Barwa ta kojarzy nam się z wiosną i latem, a także kwitnącymi drzewami oraz świeżymi owocami. Miło nam poinformować, że w ramach serii DECO dostępna jest ramka w kolorze roku 2017 – zielone efekt szkła. 

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale: OFERTA/DECO.

news

03 Styczeń

Nowość - wypust kablowy

Informujemy, iż z dniem 3 stycznia 2017 roku serie podtynkowe DECO, FLEXI, TREND oraz LOGO zostały uzupełnione o nowy produkt – wypust kablowy. Produkt występuje w pełnej kolorystyce danej serii.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale: OFERTA/DECO/PRODUKTY UZUPEŁNIAJĄCE, OFERTA/FLEXI/PRODUKTY UZUPEŁNIAJĄCE, OFERTA/TREND/PRODUKTY UZUPEŁNIAJĄCE, OFERTA/LOGO/PRODUKTY UZUPEŁNIAJĄCE.

2016

news

30 Wrzesień

Podsumowanie targów ENERGETAB 2016

Za nami kolejna edycja Międzynarodowych Targów Energetycznych ENERGETAB. W dniach od 13 do 15 września 2016 roku nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Na stoisku można było zobaczyć najnowsze produkty, które poszerzyły ofertę handlową firmy. Dziękujemy za wszystkie miłe spotkania oraz rozmowy i mamy nadzieję na spotkania w równie sympatycznym gronie w roku 2017. 

news

01 Wrzesień

Nowy katalog DL

Zachęcamy do zapoznania się z nowym katalogiem, prezentującym wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie. Elektroniczna wersja katalogu dostępna jest w dziale „DO POBRANIA”.

STRONA GŁÓWNA